YDS Publishing Dijital İçerik Portalı

YDS Publishing tarafından üretilen kitapların dijital içeriklerine aşağıdaki seçenekler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki açıklamaları da okuyarak size uygun dijital erişim seçeneğini kullanarak ilgili sayfamıza geçiş yapınız.

YDS Online

2017-2018
Aktivasyon Kartı (Şifreli Kart)

YDS Publishing tarafından 2017 yılından itibaren hazırlanan 2. Sınıftan - 12. Sınıfa kadar hazırlanan tüm içeriklerin Akıllı Tahta Yazılımlarını aşağıdaki butona tıklayarak açılan sayfadan indirebilirsiniz

Üyelik Gerektirir

Akıllı Tahta Yazılımı İndir
YDS Publishing Ses Dosyaları

2017-2018
Dinleme Dosyaları

Bazı kitaplarımızdaki dinleme metinlerinin ses dosyalarına aşağıdaki aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. (Aradığınız kitabın zaten akıllı tahta yazılımına sahipseniz bu dinleme dosyalarına ihtiyacınız yoktur.)

Üyelik Gerektirmez

YDS Publishing Ses Dosyaları
YDS Online

YDS Online
Uzaktan Eğitim Platformu

YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (LYS-5), Hazırlık Atlama, TIPDİL benzeri sınavlara hazırlık için canlı dersler, video dersler, online testler ve deneme sınavları içeren uzaktan eğitim platformuna erişmek için tıklayınız.

Üyelik Gerektirir

YDS Online
YDS Publishing

Doküman İndir
(Kitap Arkası Şifre)

YDS Publishing tarafından 2010 - 2016 yılları arası hazırlanan İNGİLİZCE ve ALMANCA kitaplarının arkasında yer alan aktivasyon kodunu kullanarak her kitaba özel hazırlanan dijital materyalleri indirebilirsiniz.

Üyelik Gerektirmez

YDS Publishing

Artık EBA'dayız!

Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığımız protokol kapsamında Eğitim Bilişim Ağı (EBA) sisteminde de akıllı tahta yazılımları ve diğer pek çok dijital içerik ile İngilizce Öğretmenlerimizin her zaman erişiminde olacak içerikleri geliştirmeye devam ediyoruz.