04
Ara

PAKİSTAN - 2017 KARAÇİ KİTAP FUARI

Pakistan'da  7-11 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 13. Karaçi Uluslararası kitap fuarına katılarak bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğiz.

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

28
Kas

YDS PUBLISHING Anadolu Yollarında

YDS Publishing Anadolu Yollarında!

Ürün standlarımızı tüm Türkiye'de perakende noktalarına ulaştırıyoruz.

12
Kas

YDS PUBLISHING TÜYAP KİTAP FUARINDA

2017 Uluslararası TÜYAP Kitap Fuarında 6 Numaralı Salon, 6012 ve 6306 numaralı standlarda her yıl olduğu gibi bu yılda ürünlerimizi öğretmen ve öğrencilerimizin hizmetine sunduk.  

26
Eki

Yayınlarımızı Kullanan Öğretmenlerimizin Dikkatine

   Değerli Öğretmenimiz;

   2017-2018 Eğitim – öğretim yılında kullanmayı tercih ettiğiniz kitaplarımıza bağlı olarak hazırladığımız Akıllı Tahta Yazılımlarımız geçmiş yıllardan farklı olarak internet ortamında size sunulmuştur. Bu uygulamaya geçiş yapmamızın çok önemli bazı sebepleri vardır.

12
Eki

Frankfurt Kitap Fuarı

Almanya'nın Frankfurt şehrinde 11 - 15 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenen 69. Frankfurt kitap fuarına katılarak bayrağımızı uluslararası platformlarda dalgalandırdık. 

Gururluyuz!

09
Eyl

İngilizce Eğitiminde Dijital İçerik Çalıştayı

Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığımız protokol kapsamında Antalya'da düzenlenen İngilizce Eğitiminde Dijital İçerik Çalıştayı, YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal Tırnakçı ve YDS Publishing Yön. Kur. Başk. Sayın Necip Ethemoğlu'nun açılış konuşmaları ile başlayıp YEĞİTEK yetkilileri ve değerli İngilizce öğretmenlerimizin katılımlarıyla yapıldı. 

25
Ağu

YDS PUBLISHING EBA'da!

Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığımız protokol kapsamında Eğitim Bilişim Ağı'nda Yabancı Dil İçerik Portalında tüm İngilizce ve Almanca öğretmenlerimizin ders ortamında kullanabilmesi için dijital içerikler sağlıyoruz.

24
Ağu

İstanbul Bölgesel Eğitim Toplantısı

24 Ağustos Perşembe Asia Divan Otel'de, İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren bayilerimizin katılımıyla düzenlediğimiz bölgesel eğitim toplantısına katılan bayilerimize teşekkür ederiz.